Peugeot'i foorum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Peugeot'i austajate kohtumispaik
 
PealehtPealeht  Latest imagesLatest images  OtsiOtsi  RegistreeriRegistreeri  Logi sisseLogi sisse  

 

 Ostan katalüsaatoreid

Go down 
2 posters
Mine lehele : 1, 2  Next
AutorTeade
catalyst
Huviline
Huviline



Postituste arv : 27
Age : 51
Asukoht : Tallinn
Registration date : 13/03/2010

Ostan katalüsaatoreid Empty
PostitaminePealkiri: Ostan katalüsaatoreid   Ostan katalüsaatoreid EmptyLaup Märts 13, 2010 6:19 pm

Ostame katalüsaatoreid üle Eeesti kõikides kogustes. Parim hind Eestis.

Uus kuum teema -buss katalüsaatorid
Hind:
Väha sisalda Pt katalüsaatorid 15 – 55 eu/kg
Pt katalüsaatorid 85 – 120 eu/kg
Pd katalüsaatorid 25 – 65 eu/kg

!!!Jälle on võimalik müüa katti analüüsi eest!!!

Hinnad:
! Pt kattide keraamika – küsige hinda!
65 eurot/ kg – Saksa keraamika (BMW, VW, MB, OPEL v.a. Pd Opel)
58 eurot/ kg – Jaapani, Prantsuse, Itaalia keraamika
55 eurot/ kg – Pd Opeli, Fordi keraamika
Alates 50 kilogrammist kuni 100 eurot kilo eest.
35 eurot/ kg - Ameerika keraamika

Meie töötajad tulevad teie juurde ja pärast professsionaalset hindamist maksavad teie kauba eest kas sularahas või ülekandega.

Helistage +372 56 59 355, töötame 24H ilma pühadeta.

http://www.adsv.ee" onclick="window.open(this.href);return false;" onclick="window.open(this.href);return false;" onclick="window.open(this.href);return false;

Lugugpidamistega,
Rene


Viimati muutis seda catalyst (Esm Juul 16, 2012 10:02 pm). Kokku muudetud 21 korda
Tagasi üles Go down
catalyst
Huviline
Huviline



Postituste arv : 27
Age : 51
Asukoht : Tallinn
Registration date : 13/03/2010

Ostan katalüsaatoreid Empty
PostitaminePealkiri: Re: Ostan katalüsaatoreid   Ostan katalüsaatoreid EmptyPüh Mai 30, 2010 1:13 pm

UUS HIND: 750,- EEK/kg
Tagasi üles Go down
catalyst
Huviline
Huviline



Postituste arv : 27
Age : 51
Asukoht : Tallinn
Registration date : 13/03/2010

Ostan katalüsaatoreid Empty
PostitaminePealkiri: Re: Ostan katalüsaatoreid   Ostan katalüsaatoreid EmptyKolm Juun 30, 2010 7:32 pm

UUS HIND: 850,- EEK/KG + TULEN TALLINNA PIIRES TEILE SOBIVASSE KOHTA KAUBA JÄRGI !!
Tagasi üles Go down
catalyst
Huviline
Huviline



Postituste arv : 27
Age : 51
Asukoht : Tallinn
Registration date : 13/03/2010

Ostan katalüsaatoreid Empty
PostitaminePealkiri: Re: Ostan katalüsaatoreid   Ostan katalüsaatoreid EmptyNelj Juul 22, 2010 7:20 pm

Kuna börs langes, siis hetke seisuga on hind 800,- EEK/kg.
Tagasi üles Go down
catalyst
Huviline
Huviline



Postituste arv : 27
Age : 51
Asukoht : Tallinn
Registration date : 13/03/2010

Ostan katalüsaatoreid Empty
PostitaminePealkiri: Re: Ostan katalüsaatoreid   Ostan katalüsaatoreid EmptyTeis Aug 10, 2010 12:16 pm

UUS HIND: 900,- EEK/KG + TULEN TALLINNA PIIRES TEILE SOBIVASSE KOHTA KAUBA JÄRGI !!
Tagasi üles Go down
catalyst
Huviline
Huviline



Postituste arv : 27
Age : 51
Asukoht : Tallinn
Registration date : 13/03/2010

Ostan katalüsaatoreid Empty
PostitaminePealkiri: Re: Ostan katalüsaatoreid   Ostan katalüsaatoreid EmptyKolm Okt 13, 2010 6:13 pm

Alates 1000 EEK/ kg - Euroopa keraamika ( Alates 50kg hind on kuni 1500,- EEK/kg )
Tagasi üles Go down
catalyst
Huviline
Huviline



Postituste arv : 27
Age : 51
Asukoht : Tallinn
Registration date : 13/03/2010

Ostan katalüsaatoreid Empty
PostitaminePealkiri: Re: Ostan katalüsaatoreid   Ostan katalüsaatoreid EmptyKolm Dets 08, 2010 5:41 pm

Up Arrow
Tagasi üles Go down
catalyst
Huviline
Huviline



Postituste arv : 27
Age : 51
Asukoht : Tallinn
Registration date : 13/03/2010

Ostan katalüsaatoreid Empty
PostitaminePealkiri: Re: Ostan katalüsaatoreid   Ostan katalüsaatoreid EmptyEsm Jan 10, 2011 11:01 pm

HEAD UUT AASTAT KÕIKIDELE
Tagasi üles Go down
catalyst
Huviline
Huviline



Postituste arv : 27
Age : 51
Asukoht : Tallinn
Registration date : 13/03/2010

Ostan katalüsaatoreid Empty
PostitaminePealkiri: Re: Ostan katalüsaatoreid   Ostan katalüsaatoreid EmptyNelj Jan 20, 2011 10:53 pm

Hei kõigile

Vaata mu kodulehekülge www.adsv.ee

Kirjutage mis meeldis, mis mitte?

Seal saad kogu infot kattide kohta.
Tagasi üles Go down
catalyst
Huviline
Huviline



Postituste arv : 27
Age : 51
Asukoht : Tallinn
Registration date : 13/03/2010

Ostan katalüsaatoreid Empty
PostitaminePealkiri: Re: Ostan katalüsaatoreid   Ostan katalüsaatoreid EmptyTeis Veeb 01, 2011 7:45 pm

Palun kõiki kirjutada kommentaare minu kodulehe kohta.
Tagasi üles Go down
catalyst
Huviline
Huviline



Postituste arv : 27
Age : 51
Asukoht : Tallinn
Registration date : 13/03/2010

Ostan katalüsaatoreid Empty
PostitaminePealkiri: Re: Ostan katalüsaatoreid   Ostan katalüsaatoreid EmptyEsm Veeb 21, 2011 7:06 pm

up
Tagasi üles Go down
catalyst
Huviline
Huviline



Postituste arv : 27
Age : 51
Asukoht : Tallinn
Registration date : 13/03/2010

Ostan katalüsaatoreid Empty
PostitaminePealkiri: Re: Ostan katalüsaatoreid   Ostan katalüsaatoreid EmptyKolm Märts 09, 2011 9:21 pm


Väljalõigatud universaalset keraamikat ma rohkem ei osta, väga vabandan.
Universaalsete katalüsaatorite pilte võite leida siit. Pildistasin katalüsaatoreid, mis mul olid hetkel, kui leian veel mõned, siis lisan pilte.
http://adsv.ee/hinnad/universaalne-katt
Tagasi üles Go down
catalyst
Huviline
Huviline



Postituste arv : 27
Age : 51
Asukoht : Tallinn
Registration date : 13/03/2010

Ostan katalüsaatoreid Empty
PostitaminePealkiri: Re: Ostan katalüsaatoreid   Ostan katalüsaatoreid EmptyNelj Märts 17, 2011 5:59 pm

Hind antud hetkeks on 65 eu kilo eest
Tagasi üles Go down
catalyst
Huviline
Huviline



Postituste arv : 27
Age : 51
Asukoht : Tallinn
Registration date : 13/03/2010

Ostan katalüsaatoreid Empty
PostitaminePealkiri: Re: Ostan katalüsaatoreid   Ostan katalüsaatoreid EmptyPüh Märts 27, 2011 4:09 pm

up
Tagasi üles Go down
catalyst
Huviline
Huviline



Postituste arv : 27
Age : 51
Asukoht : Tallinn
Registration date : 13/03/2010

Ostan katalüsaatoreid Empty
PostitaminePealkiri: Re: Ostan katalüsaatoreid   Ostan katalüsaatoreid EmptyKolm Apr 20, 2011 7:06 pm

up
Tagasi üles Go down
catalyst
Huviline
Huviline



Postituste arv : 27
Age : 51
Asukoht : Tallinn
Registration date : 13/03/2010

Ostan katalüsaatoreid Empty
PostitaminePealkiri: Re: Ostan katalüsaatoreid   Ostan katalüsaatoreid EmptyTeis Mai 03, 2011 10:32 pm

up
Tagasi üles Go down
catalyst
Huviline
Huviline



Postituste arv : 27
Age : 51
Asukoht : Tallinn
Registration date : 13/03/2010

Ostan katalüsaatoreid Empty
PostitaminePealkiri: Re: Ostan katalüsaatoreid   Ostan katalüsaatoreid EmptyTeis Mai 24, 2011 6:07 pm

up
Tagasi üles Go down
catalyst
Huviline
Huviline



Postituste arv : 27
Age : 51
Asukoht : Tallinn
Registration date : 13/03/2010

Ostan katalüsaatoreid Empty
PostitaminePealkiri: Re: Ostan katalüsaatoreid   Ostan katalüsaatoreid EmptyPüh Juun 12, 2011 5:45 pm

UUed Hinnad
Tagasi üles Go down
catalyst
Huviline
Huviline



Postituste arv : 27
Age : 51
Asukoht : Tallinn
Registration date : 13/03/2010

Ostan katalüsaatoreid Empty
PostitaminePealkiri: Re: Ostan katalüsaatoreid   Ostan katalüsaatoreid EmptyKolm Juun 22, 2011 8:26 pm


Suurepärast Jaanipäeva kõigile!
Tulgu Teie jaanipäeva öö kuum, külma õluga ja hea lihaga.
Palju lõbusaid hetki teile ja et taskud oleksid pappi täis.
Töötan iga päev nagu tavaliselt.
Tagasi üles Go down
catalyst
Huviline
Huviline



Postituste arv : 27
Age : 51
Asukoht : Tallinn
Registration date : 13/03/2010

Ostan katalüsaatoreid Empty
PostitaminePealkiri: Re: Ostan katalüsaatoreid   Ostan katalüsaatoreid EmptyLaup Juul 02, 2011 2:12 pm

Kuidas läks Jaanipäev ? Meie koduleht sai "gramatilise" paranduse ja sai lisatud ka inglise keel.
Tagasi üles Go down
catalyst
Huviline
Huviline



Postituste arv : 27
Age : 51
Asukoht : Tallinn
Registration date : 13/03/2010

Ostan katalüsaatoreid Empty
PostitaminePealkiri: Re: Ostan katalüsaatoreid   Ostan katalüsaatoreid EmptyPüh Juul 31, 2011 5:51 pm

Südamest.

Ausalt, ma kirjutan südamest:). Lugege läbi kindlasti!


Nüüd ADSV Group OÜ ostab metalli analüüsi põhjal. Miks? Katalüsaatorid on nagu brändi, on olemas kohaliku valamise eksemplarid 5 eur eest, ja on ka olemas 20-aastase laagerdamisega eksemplarid, mis on omakorda loomulikult palju kallimad. Sama kehtib ka katalüsaatorite puhul, väärismetallide sisaldus igas nendest on täiesti erinev, nii et pallaadiumist ja plaatinast või plaatina minimaalse sisaldusega katalüsaatoritel on erinev hind. Analüüsi ma teostan kohapeal, ei tekita mingisugust tolmu, mida Teie pärast ei saa kuskile müüa või peate uuesti kontrollima laborites, Teie silmis ma vaatan käesoleva keraamika sisu. Analüsaator ei saa näidata terve monoliidi täpset analüüsi, kuid kas on selle sees väärismetallid ja milline umbes on nende % seal, on võimalik näha küll. On olemas palju juhtumeid, kus inimesed tõid mulle kontrolliks katalüsaatoritolmu valimit, ja nad ütlesid, et nad olid saanud konkurentidelt ainult 45eur kilo kohta, samas analüüs näitas vähemalt 65eur kilo kohta. Sertifikaat? Ha. Kui Te soovite, siis ma võin teha videot ja näidata, kuidas ühe ja sama analüsaatoriga, sama keraamikaga ma teen Teile valmis kahte AMETLIKKE sertifikaate (näiteks 100-eurost ja 20-eurost). Analüsaatoril on võimalik lülitada sisse sellist funktsiooni, et kõik näitajad oleksid reaalsetest näitajatest 40% võrra väiksemad. Nii lihtne see ongi. Ma pole kunagi öelnud seda, et ma olen AINUKE katalüsaatorite töötleja Eestis. Selle jaoks on vajalikud professionaalsed purustajad, mis maksavad keskmiselt 100.000 eur. Osta aga isetehtud purustajaid Leedus ja öelda, et nüüd ma olen kõva kutt, see on kuidagi lapse moodi. Ma ise saan anda Teile Euroopa TEGELIKUTE katalüsaatorite töötlejate kontaktandmeid/aadresse (3 Saksamaal, 1 Itaalias ja 1 Belgias). Need KÕIK on REAALSED Euroopa töötlejad, kui Teil on vähemalt 1,5 tonni, ning Te soovite tegeleda sellega iseseisvalt. Küsimuse peale, kui palju keraamikat on Teie tünni sees, need, kes töötavad minuga, teavad, et pole kunagi olnud küsimust, kas mu sõnad vastavad tõele või mitte, aga minu konkurentide puhul on ilmselt see küsimus vägagi tõenäoline=).

Lihtsalt kujutage endale ette. Ma panen katalüsaatoreid oma masinaga kokku ja saadan neid edasisele töötlusele, mul on stabiilne palk ning kõik sõltub kogusest (ma lihtsalt kuulen oma juhatuse juhiseid sellest, kuidas ja mida ma pean ostma). Minu konkurendid hoiavad laohooneid, ostavad uusi seadmeid, töötajate kollektiiv ... kust seda kõike makstakse kinni? Erinevad trikid Teie taskust.

Praegu, nagu ma juba kirjutasin, ma maksan analüüsi alusel, nagu juba ammu makstakse kogu Euroopas. Millegi eest võib saada 30 eur kg kohta, millegi eest 65 eur kilogrammi kohta, kuid on olemas ka selliseid (ja neid on rohkem kui pool), mille eest ma nüüd maksan 70 või isegi 75 eur kg kohta. See on selle äri reaalsus. Igal tootel on oma hind. Lihtsalt minu konkurendid õõnestavad usaldust antud äris, ja tänu sellele, klient ei usalda ning alati on valvel. Seda tuleb ammu lõpetada ning selleks, et mõista, kuidas suhtuvad Teisse minu konkurendid, minge nende veebilehele ja lugege läbi nende "ÜHTE VASTUST", ja Teid petetakse juba alates esimesest reast nimetades iseennast katalüsaatorite TÖÖTLEJAKS. Muide, paljudele meie konkurentidele, ma olen isiklikult andnud soovitusi reaalsetel Euroopa tehastel.

Aga ma ei suru midagi kellelegile peale. Ei kutsu millegile üles. Te ise kõike näete ja teate. Otsus on ikkagi Teie järgi. See on lihtsalt minu isiklik arvamus.

See on video mis seletab ära mis on katalüsaator, ta on küll inglise keeles kuid varsti me tõlgime ta eesti ja vene keelde ümber. Väga kasulik informatsioon.
https://www.youtube.com/embed/rmtFp-SV0tY
Tagasi üles Go down
converter
Uustulnuk
Uustulnuk
converter


Postituste arv : 7
Age : 37
Asukoht : Tallinn
Registration date : 01/08/2011

Ostan katalüsaatoreid Empty
PostitaminePealkiri: Re: Ostan katalüsaatoreid   Ostan katalüsaatoreid EmptyTeis Aug 02, 2011 3:50 pm

Aleksandr Skoriku tekst on algusest lõpuni üks haige sonimine!
9 fakti selle kohta, kuidas ADSV Group petab oma kliente:
1. On väga rumal võrrelda veini katalüsaatoritega – vein läheb aastatega kallimaks (paremaks), katalüsaatorid aga odavamaks (väärismetallide sisaldus väheneb).
2. Ilma eelnevalt katalüsaatorikeraamikat purustamata pole võimalik teha analüüsi. Tõese analüüsi saamiseks on vaja materjal ette valmistada, mitte lihtsalt teda suvalistest kohtadest analüsaatoriga “tulistada“. Vastasel juhul on analüüsitulemus 50% eksimisvõimalusega – sama tulemuse või isegi parema saab ka visuaalse vaatluse teel.
3. Meie andmetel omandas Aleksandr Skorik analüsaatori alles 2011 aasta juulis. Samas ta juba bravuuritseb, pildudes väiteid (tsiteerin): „On olemas PALJU juhtumeid, kus inimesed tõid mulle kontrolliks katalüsaatoritolmu valimit ....“ Et mida nagu.....?
4. Sertifikaadi võltsimine pole võimalik. Paluge seda teha ADSV esindajal, vaevalt ta sellega hakkama saab.....Arvan, et tema enesekindlus on seotud sellega, et ta pole oma analüsaatori kasutusjuhendit veel lõpuni läbi lugeda jõudnud Smile) Sertifikaadil on ära näidatud võimaliku eksimuse %.
5. Kui (tsiteerin):“Analüsaatoril on võimalik lülitada sisse sellist funktsiooni, et kõik näitajad oleksid reaalsetest näitajatest 40% võrra väiksemad“, siis millist funktsiooni kasutades töötab hr. Skorik ise?
6. On väga kena, et hr. Skorik pole kunagi väitnud, et (tsiteerin)“Ma pole kunagi öelnud seda, et ma olen AINUKE katalüsaatorite töötleja Eestis“. Vähemalt nii paljukestki on tal mõistust! Muidugi ta pole ainuke – ta on tavaline kokkuostja, kes viib oma kauba edasi Leedumaale.
7. Pole ilus võtta sõna seadmete teemal, mida hr. Skorik oma ihusilmaga näinudki pole.
8. Hr. Skorik ei saada oma kaupa mitte ümbertöötlejale, vaid müüb ta Leedus asuvale BASE Metal OÜ-ga analoogilisele ettevõttele. Seega see ettevõte ei saa kuidagi anda BASE Metal OÜ-st kõrgemat hinda.
9. Eriliselt hea mõtteavaldus on hr. Skoriku poolt järgev (tsitaat):“mul on stabiilne palk ning kõik sõltub kogusest ............ Minu konkurendid hoiavad laohooneid, ostavad uusi seadmeid, töötajate kollektiiv …“ Hr. Skoriku loogika kohaselt on parem olla spekulant kui ettevõte, mis areneb, paigutab parema teeninduse ja efektiivsuse saavutamiseks osa oma kasumist seadmepargi täiendamisesseuuendamisse ja maksab töötajatele palka? Selle üle tasub mõtiskleda!
Muide, huvitav fakt: ADSV Group andis sisse taotluse ohtlike jäätmete käitlemiseks vajalikule litsensi saamiseks......Tähendab, peagi tuleb neil endil hankida seadmed ja palgata töötajad.....
Lõpetuseks paar sõna ka Artjom ja Aleksandr Skoriku aususe kohta:
1. Nimetatud isikud avasid BASE Metal OÜ kloon-saidi – kui meie aadress on basemetal. ee, siis nende oma avaneb kasutades aadressi basemetall. ee Kas ausad inimesed kasutavad selliseid võtteid? Hetkel on meie ettevõttel pooleli kohtuvaidlus identiteedivarguse asjus.
2. Kas Eestis on veel mõni ametkond, kus härrased Skorikud pole veel „koputamas“ jõudnud käia? Neil inimestel on ainult üks taktika – „ei taha teha meiega koostööd? Kaebame su peale!“
3. Kui sa oled nii aus mees, Artjom Skorik, siis miks nimetad ennast Rene`ks? Et pärast keegi üles ei leiaks?
4. Rahvas, näidake mulle kasvõi mõnda arvet, kust on näha, et ADSV on teile maksnud kauba eest 70-75 eurot kg!

Järeldus:
Skorikovide perekond on petturid, kes esitlevad end suure ettevõttena. Tegelikkuses on selliseid kokkuostjaid Eestis oma 20 inimest.
Täna ja praegu on BASE Metal OÜ ainus katalüsaatorite ümbertöötleja Eestis, kõige paremate hindadega!
Tagasi üles Go down
catalyst
Huviline
Huviline



Postituste arv : 27
Age : 51
Asukoht : Tallinn
Registration date : 13/03/2010

Ostan katalüsaatoreid Empty
PostitaminePealkiri: Re: Ostan katalüsaatoreid   Ostan katalüsaatoreid EmptyReede Sept 16, 2011 4:57 pm

[size=150]Varastatud on analüsaator. Kui te näete või kuulete midagi analüsaatori kohta (näete, et keegi seda kasutab või olete kuulnud et keegi seda kasutab) teatage kohe numbrile +372 5659355. Autasu garanteeritud!

Pilt www.adsv.ee
[/size]
Tagasi üles Go down
catalyst
Huviline
Huviline



Postituste arv : 27
Age : 51
Asukoht : Tallinn
Registration date : 13/03/2010

Ostan katalüsaatoreid Empty
PostitaminePealkiri: Re: Ostan katalüsaatoreid   Ostan katalüsaatoreid EmptyPüh Nov 27, 2011 2:55 pm

up
Tagasi üles Go down
catalyst
Huviline
Huviline



Postituste arv : 27
Age : 51
Asukoht : Tallinn
Registration date : 13/03/2010

Ostan katalüsaatoreid Empty
PostitaminePealkiri: Re: Ostan katalüsaatoreid   Ostan katalüsaatoreid EmptyEsm Märts 05, 2012 4:53 pm

up
Tagasi üles Go down
Sponsored content





Ostan katalüsaatoreid Empty
PostitaminePealkiri: Re: Ostan katalüsaatoreid   Ostan katalüsaatoreid Empty

Tagasi üles Go down
 
Ostan katalüsaatoreid
Tagasi üles 
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 2Mine lehele : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» Ostan katalüsaatoreid, akud, generaatorid, starterid, juhtmed,“ajud“.
» Ostan Peugeot 205 GTI!
» Ostan odavalt Peugeot
» ostan peugeot starteri
» O: ostan siis korras mootorit

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Peugeot'i foorum :: Turg :: Ost-
Hüppa: