Peugeot'i foorum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Peugeot'i austajate kohtumispaik
 
PealehtPealeht  Latest imagesLatest images  OtsiOtsi  RegistreeriRegistreeri  Logi sisseLogi sisse  

 

 Ideed

Go down 
4 posters
AutorTeade
pe206
Huviline
Huviline
pe206


Postituste arv : 40
Age : 38
Asukoht : Eesti
Registration date : 17/02/2009

Ideed Empty
PostitaminePealkiri: Ideed   Ideed EmptyKolm Märts 25, 2009 6:37 am

Kui kellelgi tuleb mõni hea idee, kuidas foorum paremaks ja mugavamaks teha, siis Teie postitused on siia oodatud Exclamation
Tagasi üles Go down
https://peugeot.forum.co.ee
Pesukaru
Uustulnuk
Uustulnuk



Postituste arv : 12
Age : 37
Asukoht : Võru, Eesti
Registration date : 21/05/2009

Ideed Empty
PostitaminePealkiri: Re: Ideed   Ideed EmptyNelj Mai 21, 2009 8:19 am

ma arvan, et profiil võiks üksikasjalikum olla, kuna tegemist ikkagi auto foorumiga siis näiteks sõiduki pilt või sõiduki andmed vähemasti
Tagasi üles Go down
tiit1990
Huviline
Huviline



Postituste arv : 33
Age : 34
Asukoht : kuressaare
Registration date : 07/05/2009

Ideed Empty
PostitaminePealkiri: Re: Ideed   Ideed EmptyKolm Aug 12, 2009 6:06 pm

Tere foorumis võiks olla selline koht kus omanikud saavad enda autost rääkida(tutvustada) ja pilte lisada. Samas võiks olla ka erinevate seeriate peugeot-i /service and repear manual Suspect / (kahjuks juhe koos ja ei oska paregu seda eesti keelde tõlkida).
Tagasi üles Go down
sabake
Uustulnuk
Uustulnuk



Postituste arv : 5
Age : 42
Asukoht : Tln
Registration date : 13/02/2011

Ideed Empty
PostitaminePealkiri: Re: Ideed   Ideed EmptyPüh Veeb 13, 2011 7:41 pm

Foorumi üldvälajnägemine võiks olla atraktiivsem see tähendab seda et nt kui oled poes kui paljud ostavad halli värvi toitu või asju kui veits särtsu nt kas peugeoti logo panna varjuna ka niimoodi kumama vms teate küll neid kujundusnippe ju Cool , vot mis puutub autodesse siis loomulikult võiks olla koht kus oma autokest võiks siis näidata või siis-et siis ka see nii öelda auto p_d_tsemise nurgake võiks olla ja seda heas mõttes nt kui sul on lemmikloom (koer/kass) siis Eestis on eraldi looma p_d_tsejate nurgake nii öelda kus nad oma loomakesi eksponeerivad ja üksteisele kirju ja virtuaalseid kingitusi teatud raha eest saadavad+käib ka äri ost ja müük ja vahetus jne nohh nagu nt lillede maailmas käib ka et nt kui kodud teatud tüüpi orhideewsid ( jälle asi minu maailmast) siis on inimesi kes toovad sisse ka eriliike jne ( ma nii kõrgelt kahjuks ei lenda) sama saab ju siia foorumisse üle tuua Wink ja mina usun et selle pealt teenida saab ka paljud ostaksid võimaluse saata virtuaalseid kingitusi või erilisi asju oma headele sõpradele Smile
nt see asi mis eriliselt moes tuunimine kõik sellega seonduv, auto-kunst pean silmas käsijoonistusi jms nt mõnel on erakordselt annet selleks samuti olen kuulnud et Eestis mingi aeg tehit ka autode värvisegamise võistlusi kus proffid ise värvi segasid ja autosid värvisid kõik sellest võiks ka siin olla kajastamine...mina seda ise teha ei oska kuna ma pole itimees aga ideede generaator võin küll olla Smile
Tagasi üles Go down
Sponsored content





Ideed Empty
PostitaminePealkiri: Re: Ideed   Ideed Empty

Tagasi üles Go down
 
Ideed
Tagasi üles 
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Peugeot'i foorum :: Üldine :: Foorum-
Hüppa: