Peugeot'i foorum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Peugeot'i austajate kohtumispaik
 
PealehtPealeht  Latest imagesLatest images  OtsiOtsi  RegistreeriRegistreeri  Logi sisseLogi sisse  

 

 407 mootorituli põleb

Go down 
AutorTeade
hp10
Uustulnuk
Uustulnuk



Postituste arv : 2
Age : 33
Asukoht : tallinn
Registration date : 23/09/2012

407 mootorituli põleb Empty
PostitaminePealkiri: 407 mootorituli põleb   407 mootorituli põleb EmptyPüh Sept 23, 2012 4:12 pm

Tervist.
Ehk keegi oskab aidata. Oman Peugeot 407 2004 100kw bentsukat. läbisõit 110000km. Ja selline probleem et talvel hakkas mootorituli põlema ja siis põles kaks nädalat ja kustus uuesti ja nii paar kuud jutti kuni nüüdseks on jäänud põlema. olen käinud paljude erinevate inimeste juures ja paljud räägivad erinevat juttu. arvuti muidu näitab et viga on hommikuses külm mootoris. et see näitab viga. aga hommikuti kuulates ja katsudes asi töötab ja olen selle ka juhtmete pealt otse tööle pannud ja asi toimib. kläisin esinduses ja seal vaadati autot 3 h ja öeldi mulle et auto mootori külmkäivituse õhukanalid on umbes. ja nende puhastamise eest tahavad 300 euri ja selleks on vaja plokikaas maha võtta ja seal midagi puhastada. On kellegil kokkupuuteid. muidu olen kuulnud ja uurinud et see jutt pidi üli loll olema aga ehk keegi teab midagi millles võiks viga olla või nõuga aidata või tunnet kedagi kelle poole võiks pöörduda ja abi saada.
Tagasi üles Go down
hp10
Uustulnuk
Uustulnuk



Postituste arv : 2
Age : 33
Asukoht : tallinn
Registration date : 23/09/2012

407 mootorituli põleb Empty
PostitaminePealkiri: Re: 407 mootorituli põleb   407 mootorituli põleb EmptyEsm Okt 22, 2012 6:08 pm

ise küsin ise vastan. Very Happy

aga täna võtsin asja ise kätte kuna olin käinud diagnostis siis mulle öeldi et teie mootori õhukanalid on kinni. Kuigi veateates näitas et heitgaaside õhumootoris on viga. Ei mina tea siis mis viga aga esindus tahtis õhukanalite puhastamise eest 300 eurot et vaja plokk maha kiskuda jne.. ulme. rääkisin paljudega ja öeldi et see elu loll jutt. ei tea aga kuna tuli põleb siis käib see jõhkralt närvidele. täna võtsin selle mootori maha ja see oli sitta täis aga töötas enne ja nüüd veel paremini.. ja siis puhusin õhuga ise otse plokikaane suunas 8 atsi ja koju sõites enam tuli ei põlenud. vat sulle 300 eurot.
Tagasi üles Go down
 
407 mootorituli põleb
Tagasi üles 
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Peugeot'i foorum :: Peugeot :: 4. seeria-
Hüppa: