Peugeot'i foorum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Peugeot'i austajate kohtumispaik
 
PealehtPealeht  Latest imagesLatest images  OtsiOtsi  RegistreeriRegistreeri  Logi sisseLogi sisse  

 

 306-el spidomeeter ei tööta.

Go down 
2 posters
AutorTeade
harilik
Uustulnuk
Uustulnuk



Postituste arv : 3
Age : 33
Asukoht : Tallinn
Registration date : 17/04/2010

306-el spidomeeter ei tööta. Empty
PostitaminePealkiri: 306-el spidomeeter ei tööta.   306-el spidomeeter ei tööta. EmptyLaup Apr 17, 2010 10:43 pm

Tervist!

Mure siis selline, et spidomeeter lakkas töötamast. Niisiis sai auto viidud teenindusse ja sealt öeldi, et spidomeetri andur vaja välja vahetada ja nemad ütlesid mulle hinnaks 1400.-(umbes nii oli, täpselt ei mäleta hetkel). Sellist hinda ei tahaks heameelega aga maksta. Sai siis sellepeale romulatest uuritud, aga ei kuskilt midagi. Nüüd jõudsin omadega välja sellisele lehekülejele nagu http://www.autoladu.ee/auto/4296/page/6 aga seal pole sellist asja välja toodud. Nad müüvad seal aga väntvõlli andurit, kas see ehk ongi see, mida ma otsin?(ise täpselt ei tea neid asju aga üks sõber teadis rääkida et too andur käib käigukastis hoopis?) Või teab ehk keegi, et ka mõne teise Peugeoti andur konkreetselt minu autole sobiks?(peugeot 306, 1,6l, 65kw)

Ette tänades.
Tagasi üles Go down
sifkaivar
Uustulnuk
Uustulnuk



Postituste arv : 2
Age : 33
Asukoht : tartu
Registration date : 17/03/2013

306-el spidomeeter ei tööta. Empty
PostitaminePealkiri: Re: 306-el spidomeeter ei tööta.   306-el spidomeeter ei tööta. EmptyPüh Märts 17, 2013 4:15 pm

Mis sul seal t2psemalt ei tööta?
Tahokas? Anna teada oskan ehk aidata... 15 euriga teeks 2ra ka....
Tagasi üles Go down
 
306-el spidomeeter ei tööta.
Tagasi üles 
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1
 Similar topics
-
» 406 displai ei tööta
» 307 sw lisatuled ei tööta

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Peugeot'i foorum :: Peugeot :: 3. seeria-
Hüppa: